fbpx

קרן גרינספון ישראל ומשרד החינוך עושים מאמצים גדולים להבטיח את המשך הפעלת התוכנית בשנת תשפ"א.​ לרשימות הספרים החדשים היכנסו >>  גנים  | בתי ספר 📚✨

 

נעים להכיר > צוות התוכנית

גלינה פרומן, מנכ"לית קרן גרינספון ישראל

גלינה הצטרפה לקרן הרולד גרינספון ב- 2002 במשרדי הקרן בארה"ב כמנהלת פעילות הקרן בישראל. בשנת 2008 חזרה ארצה כדי לפתוח  את תוכנית ספריית פיג'מה בישראל ולמסד את פעילות הקרן בארץ על ידי הקמת קרן גרינספון ישראל. לפני הצטרפותה לקרן גרינספון עבדה גלינה במשך 20 שנה בעיתונות ובהוצאה לאור בעיקר בישראל ובאירופה.

galina@hgf.org.il / טל' ישיר 03-5413843 


עו"ד מנדי מאור, מנהלת תפעול

מנדי היא מנהלת התפעול של קרן גרינספון ישראל ותוכניותיה. מנדי אחראית על כל המערך הלוגיסטי של הארגון הכולל רכישת ספרי התוכניות, אחסונם והפצתם, הסכמים והתקשרויות ושירות לקוחות. מנדי עורכת דין במקצועה, בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה ובמשפטים מאוניברסיטת יוהנסבורג, ותואר ראשון במשפטי(LLB) מאוניברסיטת תל אביב.

mandy@hgf.org.il / טל' ישיר 03-5413844


רו"ח אייל מרגי, מנהל כספים

אייל מרגי הוא מנהל הכספים של קרן גרינספון ישראל. אייל הינו בעל תואר ראשון בכלכלה ורו"ח מוסמך מטעם מועצת רו"ח בישראל, ולו ניסיון של למעלה מ-10 שנים בתחום. בשנים האחרונות שימש אייל כמנהל תיקי ביקורת במשרד רו"ח מוביל בארץ והתמחה בביקורת של חברות ציבוריות, פרטיות, מוסדות ללא כוונת רווח, עמותות, רשויות מקומיות ועצמאים. בסתיו 2019 הצטרף לצוות המנהל של קרן גרינספון ישראל.

eyal@hgf.org.il / טל' ישיר 03-5758161


ענבל טופח בן חברון, מנהלת תוכנית ספריית פיג'מה

ענבל טופח בן חברון, מנהלת תוכניות ספריית פיג'מה (לגנים, לביה"ס היסודי ולמעונות היום). לענבל תואר ראשון בסוציולוגיה מאוניברסיטת חיפה ותואר שני בחינוך מיוחד וליקויי למידה מהאוניברסיטה העברית בירושלים. היא בעלת רקע עשיר באבחון ובטיפול בילדים ובמבוגרים בעלי ליקויי למידה מורכבים. ענבל הצטרפה לספריית פיג'מה לאחר שנים של הובלת תהליכי חדשנות בהוראה, פיתוח תכנים דיגיטליים ואפליקציות לגיל הרך.

inbal@hgf.org.il  / טל' ישיר 03-5413847


חדוה כהן, מנהלת פרויקטים מיוחדים ויח"צ

חדוה מנהלת פרויקטים מיוחדים ויחסי ציבור. חדוה מנהלת שיתופי פעולה עם ארגונים אחרים, קשר עם התקשורת, עם ספריות ציבוריות, תיאטראות ומספרי סיפורים, אירועים ואחראית על תרומות הספרים.

hedva@hgf.org.il  / טל' ישיר 03-5413806 / טל' נייד: 054-4420999


רננית פרשני, ריכוז ועדת ספרים ופיתוח תוכן

רננית מרכזת את עבודת הועדה לבחירת ספרים ומלווה את תהליך ההוצאה לאור של ספריית פיג'מה. בנוסף היא שותפה לכתיבת ההצעות לצוותים החינוכיים ולהורים ולפיתוח חומרי העשרה נוספים לתכניות ספריית פיג'מה. רננית היא עיתונאית, תסריטאית ועורכת.

03-5413849 / renanit@hgf.org.il


מיכל ברגמן, מנהלת חינוכית של תוכניות ספריית פיג'מה

מיכל ברגמן בעלת תואר ראשון בתולדות אומנות והיסטוריה מהאוניברסיטה העברית, תואר שני בחינוך יהודי ממרכז מלטון, האוניברסיטה העברית ולימודי תעודה בחדשנות ויזמות במכון מופ"ת. למיכל ניסיון של למעלה מעשרים שנה בהובלה ופיתוח של תוכניות בחינוך יהודי למגוון גילאים – מהגיל הרך ועד מבוגרים: כתיבת תוכניות, הטמעה שלהן במערכת החינוך ויצירת מעטפת תומכת לגננות, מורות, מנהלים ומנהלות. מיכל מתמחה בשילוב אומנות ומקורות יהודיים וישראליים וכן בפיתוח יוזמות בתחומי התרבות היהודית-ישראלית.

03-5758161 / michal@hgf.org.il


איריס צור, הדרכה וליווי צוותים חינוכיים במעונות

איריס בעלת תואר שני בגיל הרך מהאוניברסיטה העברית, ועוסקת בהדרכת הורים וצוותים חינוכיים. בעבר ניהלה גן פרטי, הייתה מדריכה ארצית לתוכניות לשיוויון בין המינים במשרד החינוך וראש תחום חינוך בנציבות הדורות הבאים בכנסת.

iris@hgf.org.il 


דנה רהב, רכזת קהילות משלמות

דנה מרכזת את פעילות הקהילות המשתתפות בתכניות בתשלום – רשויות מקומיות ואזוריות וארגונים המפעילים מעונות יום. דנה אחראית על התקשרויות עם קהילות חדשות וותיקות ופיתוח שותפויות חדשות. לדנה תואר ראשון במדעי המדינה מהאוניברסיטה העברית ותואר שני במינהל ומדיניות ציבורית מאוניברסיטת תל אביב.

dana@hgf.org.il  / טל' ישיר  / 03-5413845 / טל' נייד: 052-6288848


נילי גרדין, אחראית נתונים והפצה

נילי אחראית על נושא הנתונים של כל המשתתפים בתכניות ועל תיאום וביצוע ההפצה לתכניות. נילי הנה עורכת טקסט במקצועה ובעלת תואר ראשון בתקשורת מהאוניברסיטה הפתוחה.

nili@hgf.org.il  / טל' ישיר 03-5413842


דנה פרקש, מנהלת תחום IT 

דנה מנהלת תחום המחשוב תשתית ומערכות המידע בספרית פיג'מה. לדנה תואר ראשון בכלכלה ומערכות מידע מטעם המכללה למנהל וקורס מנמרי"ם (CIO) מטעם הטכניון וביט פלוס. בעלת כ- 20 שנות ניסיון בהובלת ארגונים גדולים לחזית הטכנולוגיה תוך תמיכה מחשובית בתהליכי חוצי ארגון. דנה מרכזת תחתיה את כל נושא מערכות המידע, תשתיות לוגיסטיקה, שילוח ומלאי בהיבט הטכנולוגי של התוכנית ודואגת להציב אותנו בחזית הטכנולוגיה.

danaf@hgf.org.il   /  טל' ישיר 03-5413874


איילת גבאי – מנהלת דיגיטל

איילת אחראית על תחום המדיה הדיגיטלית – אתרי הקרן, רשתות חברתיות, שיווק ברשת, פרסום ודיזיין. למדה BA בפסיכולוגיה ותקשורת ו MA בסוציולוגיה טכנולוגית וחקרה רשתות חברתיות והתנהגות צרכנים באוניברסיטת חיפה. עוסקת בדיגיטל מעל לעשור בתפקידי ניהול מדיה חברתית, SEM/PPC ,CRM ומנהלת אונליין מרקטינג ודיגיטל.

ayelet@hgf.org.il   /  טל' ישיר 03-5413800


יערה חוצן, ראש צוות שירות לקוחות 

yc@hgf.org.il  /   טל' ישיר 03-5413846


נעמה פריד, שירות לקוחות 

נעמה אחראית על קטלוג הספרים של ספריית פיג'מה ומרכזת פניות מסופרים המציעים ספרים לספרייה. כמו כן נותנת מענה ללקוחות וטיפול בפניות שונות. למדה דפוס וגרפיקה במכללת הדסה בירושלים. עוסקת בתחום הספרים מזה 18 שנה. הייתה מנהלת הפקה בהוצאת כתר ובעלת עסק לעימוד ספרים.

naama@hgf.org.il  /   טל' ישיר 03-5413805


ויקי צוקרמן, מנהלת חשבונות

בתחום הנהלת חשבונות למעלה מ-15 שנה. עבדה בחברות גדולות בתחום ספקים, לקוחות, ביצוע תשלומים, הכנת דוחות ממוחשבים.

viki@hgf.org.il / טל' ישיר 03-5413802


נעמה אבידן

שותפה לכתיבת ההצעות לפעילות לצוותים החינוכיים ולהורים בספריית פיג'מה. בעלת תואר שני במחשבת ישראל, עוסקת בפיתוח תכניות לימודים וכתיבת חומרי הוראה לגופים שונים.

naamavidan@gmail.com / טל' ישיר 052-6596215