fbpx

💙 בהצלחה בשנה"ל תשפ"ג מספריית פיג'מה!  רוצים להצטרף לתוכנית שלנו? לחצו כאן לפנייה בוואטסאפ 📲

 

נעים להכיר > צוות התוכנית

אנדריאה ס. ארבל, מנכ"לית קרן גרינספון ישראל

אנדריאה ס. ארבל הצטרפה לקרן גרינספון ישראל לאחר 18 שנות פעילות בסוכנות היהודית לישראל, בה פעלה כמנהלת יחידת השותפויות. עם התוכניות שהובילה נמנות “שותפות ביחד", "הרשת הגלובלית של בתי ספר תאומים" ועוד. בעברה עבדה ב"מרכז הירושלמי לענייני ציבור ומדינה", שם פרסמה מספר כתבי יד, ביניהם: "רוכבים על הגל: הסוכנות היהודית והעליה ההמונית מברה"מ לשעבר ומאתיופיה 1987-1995". אנדריאה ילידת ארה"ב, חיה בישראל משנת 1986. כיום, יחד עם בעלה, משקיפה מביתה בכפר אוריה על שלושת ילדיהם במסעם האישי בעולם.

andrea@hgf.org.il / טל' ישיר 03-5413843 


עו"ד דובי רודמן, מנהל תפעול

דובי הוא מנהל התפעול של קרן גרינספון ישראל ותוכניותיה. דובי אחראי על כל המערך הלוגיסטי של הארגון הכולל רכישת ספרי התוכניות, אחסונם והפצתם, הסכמים והתקשרויות ושירות לקוחות. דובי עורך דין במקצועו, בעל תואר שני במנהל עסקים, ומתמחה בניהול ארגונים, מערכות ופרוייקטים במגזר השלישי והציבורי בישראל ובחו"ל.

duby@hgf.org.il / טל' ישיר 03-5413844


רו"ח אייל מרגי, מנהל כספים

אייל מרגי הוא מנהל הכספים של קרן גרינספון ישראל. אייל הינו בעל תואר ראשון בכלכלה ורו"ח מוסמך מטעם מועצת רו"ח בישראל, ולו ניסיון של למעלה מ-10 שנים בתחום. בשנים האחרונות שימש אייל כמנהל תיקי ביקורת במשרד רו"ח מוביל בארץ והתמחה בביקורת של חברות ציבוריות, פרטיות, מוסדות ללא כוונת רווח, עמותות, רשויות מקומיות ועצמאים. בסתיו 2019 הצטרף לצוות המנהל של קרן גרינספון ישראל.

eyal@hgf.org.il / טל' ישיר 03-5758161


ענבל טופח בן חברון, מנהלת תוכנית ספריית פיג'מה

ענבל טופח בן חברון, מנהלת תוכניות ספריית פיג'מה (לגנים, לביה"ס היסודי ולמעונות היום). לענבל תואר ראשון בסוציולוגיה מאוניברסיטת חיפה ותואר שני בחינוך מיוחד וליקויי למידה מהאוניברסיטה העברית בירושלים. היא בעלת רקע עשיר באבחון ובטיפול בילדים ובמבוגרים בעלי ליקויי למידה מורכבים. ענבל הצטרפה לספריית פיג'מה לאחר שנים של הובלת תהליכי חדשנות בהוראה, פיתוח תכנים דיגיטליים ואפליקציות לגיל הרך.

inbal@hgf.org.il  / טל' ישיר 03-5413847


חדוה כהן, מנהלת פרויקטים מיוחדים ויח"צ

חדוה מנהלת פרויקטים מיוחדים ויחסי ציבור. חדוה מנהלת שיתופי פעולה עם ארגונים אחרים, קשר עם התקשורת, עם ספריות ציבוריות, תיאטראות ומספרי סיפורים, אירועים ואחראית על תרומות הספרים.

hedva@hgf.org.il  / טל' ישיר 03-5413806 / טל' נייד: 054-4420999


רננית פרשני, ריכוז ועדת ספרים ופיתוח תוכן

רננית מרכזת את עבודת הועדה לבחירת ספרים ומלווה את תהליך ההוצאה לאור של ספריית פיג'מה. בנוסף היא שותפה לכתיבת ההצעות לצוותים החינוכיים ולהורים ולפיתוח חומרי העשרה נוספים לתכניות ספריית פיג'מה. רננית היא עיתונאית, תסריטאית ועורכת.

03-5413849 / renanit@hgf.org.il


מיכל ברגמן, מנהלת חינוכית של תוכניות ספריית פיג'מה

מיכל ברגמן בעלת תואר ראשון בתולדות אומנות והיסטוריה מהאוניברסיטה העברית, תואר שני בחינוך יהודי ממרכז מלטון, האוניברסיטה העברית ולימודי תעודה בחדשנות ויזמות במכון מופ"ת. למיכל ניסיון של למעלה מעשרים שנה בהובלה ופיתוח של תוכניות בחינוך יהודי למגוון גילאים – מהגיל הרך ועד מבוגרים: כתיבת תוכניות, הטמעה שלהן במערכת החינוך ויצירת מעטפת תומכת לגננות, מורות, מנהלים ומנהלות. מיכל מתמחה בשילוב אומנות ומקורות יהודיים וישראליים וכן בפיתוח יוזמות בתחומי התרבות היהודית-ישראלית.

03-5758161 / michal@hgf.org.il


איילת גבאי, מנהלת דיגיטל

איילת אחראית על תחום המדיה הדיגיטלית – אתרי הקרן, רשתות חברתיות, שיווק ברשת, פרסום ודיזיין. למדה BA בפסיכולוגיה ותקשורת ו MA בסוציולוגיה טכנולוגית וחקרה רשתות חברתיות והתנהגות צרכנים באוניברסיטת חיפה. עוסקת בדיגיטל מעל לעשור בתפקידי ניהול מדיה חברתית, SEM/PPC ,CRM ומנהלת אונליין מרקטינג ודיגיטל.

ayelet@hgf.org.il   /  טל' ישיר 03-5413800


דנה פרקש, מנהלת תחום IT 

דנה מנהלת תחום המחשוב תשתית ומערכות המידע בספרית פיג'מה. לדנה תואר ראשון בכלכלה ומערכות מידע מטעם המכללה למנהל וקורס מנמרי"ם (CIO) מטעם הטכניון וביט פלוס. בעלת כ- 20 שנות ניסיון בהובלת ארגונים גדולים לחזית הטכנולוגיה תוך תמיכה מחשובית בתהליכי חוצי ארגון. דנה מרכזת תחתיה את כל נושא מערכות המידע, תשתיות לוגיסטיקה, שילוח ומלאי בהיבט הטכנולוגי של התוכנית ודואגת להציב אותנו בחזית הטכנולוגיה.

danaf@hgf.org.il   /  טל' ישיר 03-5413874


ויטל גייגר, שותפה לכתיבת ההצעות לפעילות לצוותים החינוכיים ולהורים בספריית פיג'מה

לויטל תואר ראשון ושני בהפרעות בתקשורת מאוניברסיטת תל אביב. היא מתמחה בהתפתחות שפה אצל ילדים ובעלת רקע עשיר של למעלה מ-20 שנה בכתיבת תוכניות טיפול ותוכניות לימודים בשפה, פיתוח תכנים דיגיטאליים, הטמעת התוכניות במערכת החינוך והדרכת צוותים חינוכיים בארץ ובחו"ל.


שרון שקורי, הדרכה וליווי צוותים חינוכיים במעונות

שרון מומחית לגיל הרך (M.A תוכנית שוורץ) ובוגרת המסלול להדרכת הורים פרטנית בסמינר הקיבוצים. מנהלת מעון ומפקחת חינוכית בעבר. כיום מרצה, מדריכה ומלווה צוותים חינוכיים ומדריכות לגיל הרך במגוון של מסגרות, השתלמויות וסדנאות.

sharon@hgf.org.il


דנה רהב, רכזת קהילות משלמות

דנה מרכזת את פעילות הקהילות המשתתפות בתכניות בתשלום – רשויות מקומיות ואזוריות וארגונים המפעילים מעונות יום. דנה אחראית על התקשרויות עם קהילות חדשות וותיקות ופיתוח שותפויות חדשות. לדנה תואר ראשון במדעי המדינה מהאוניברסיטה העברית ותואר שני במינהל ומדיניות ציבורית מאוניברסיטת תל אביב.

dana@hgf.org.il  / טל' ישיר  / 03-5413845 / טל' נייד: 052-6288848


שיר פלג, מנהלת משרד ואדמיניסטרציה

שיר מרכזת את הפניות של הצעות ספרים לתוכניות ספריית פיג'מה ומטפלת בפניות ובקשות של גורמים שונים להצטרף לתוכניות, זאת בנוסף לניהול המשרד.
לשיר תואר ראשון בחינוך מיוחד לגיל הרך (B.ed) ותואר שני בלימודי משפחה ((MA. עבדה כ-10 שנים כגננת משרד החינוך.

shirp@hgf.org.il  / טל' ישיר 0525999130


יערה חוצן, ראש צוות שירות לקוחות 

yc@hgf.org.il  /   טל' ישיר 03-5413846


ויקי צוקרמן, מנהלת חשבונות

בתחום הנהלת חשבונות למעלה מ-15 שנה. עבדה בחברות גדולות בתחום ספקים, לקוחות, ביצוע תשלומים, הכנת דוחות ממוחשבים.

viki@hgf.org.il / טל' ישיר 03-5413802