נעים להכיר > צוות התוכנית

גלינה פרומן, מנכ"לית קרן גרינספון ישראל ומנהלת תוכניות ספריית פיג'מה ומכתבת אלפאנוס

גלינה הצטרפה לקרן הרולד גרינספון ב- 2002 במשרדי הקרן בארה"ב כמנהלת פעילות הקרן בישראל. בשנת 2008 חזרה ארצה כדי לפתוח  את תוכנית ספריית פיג'מה בישראל ולמסד את פעילות הקרן בארץ על ידי הקמת קרן גרינספון ישראל. לפני הצטרפותה לקרן גרינספון עבדה גלינה במשך 20 שנה בעיתונות ובהוצאה לאור בעיקר בישראל ובארה"ב.

[email protected] / טל' ישיר 03-5413843 


סִלביה קמוביץ הראבן, מנהלת חינוכית של ספריית פיג'מה

סִלביה שותפה להקמת ספריית פיג'מה והיא אחראית על הכשרת מחנכים ופיתוח התוכן החינוכי של ספריית פיג'מה. בנוסף היא מדריכה ומרצה בפני מחנכות לגיל הרך. לסילביה תואר ראשון מאוניברסיטת בראון בארה"ב ותואר שני בלימודי הגיל הרך מהאוניברסיטה העברית בירושלים.

[email protected] / טל' ישיר 03-5413809


עו"ד מנדי מאור, מנהלת פיתוח שותפויות

מנדי אחראית על קשרים עם הקהילות המשתתפות בתכנית ספריית פיג'מה, על פיתוח משאבים ושותפויות חדשות ועל מינוף התכנית והרחבתה לפעילות קהילתית תרבותית. מנדי עורכת דין במקצועה, בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה ובמשפטים מאוניברסיטת יוהנסבורג, ותואר ראשון במשפטים (LLB) מאוניברסיטת תל אביב.

[email protected] / טל' ישיר 03-5413845


רו"ח מלכי מרגלית, מנהלת כספים

מלכי מרגלית היא מנהלת הכספים של הקרן בישראל. מלכי הנה בעלת תואר בראיית חשבון ולה ניסיון של למעלה מ-15 שנה בתחום. בשנים האחרונות שימשה כמנהלת כספים של חברות מסחריות בארה"ב. בקיץ 2014 שבה ארצה והצטרפה לצוות המנהל של קרן גרינספון ישראל.

[email protected]  / טל' ישיר 03-5413847


חדוה כהן, מנהלת פרויקטים מיוחדים ויח"צ

חדוה מנהלת פרויקטים מיוחדים במסגרת קרן גרינספון ישראל. חדוה מנהלת את תרומות הספרים, הקשר עם ספריות ציבוריות, תיאטראות לילדים ומספרי סיפורים, הפקת אירועים, וכן את יחסי הציבור של תכניות קרן גרינספון ישראל.

[email protected]  / טל' ישיר 03-5413806 / טל' נייד: 054-4420999


רננית פרשני, ריכוז ועדת ספרים ופיתוח תוכן

רננית מרכזת את עבודת הועדה לבחירת ספרים ומלווה את תהליך ההוצאה לאור של ספריית פיג'מה. בנוסף היא שותפה לכתיבת ההצעות לצוותים החינוכיים ולהורים, לניהול דף הפייסבוק של התכנית ולפיתוח חומרי העשרה נוספים לתכניות ספריית פיג'מה.

רננית היא עיתונאית, תסריטאית ועורכת.

[email protected]


איריס צור, מרכזת ספריית פיג'מה לקטנטנים ואחראית על הדרכה וליווי צוותים חינוכיים במעונות

איריס בעלת תואר שני בגיל הרך מהאוניברסיטה העברית, ועוסקת בהדרכת הורים וצוותים חינוכיים. בעבר ניהלה גן פרטי, הייתה מדריכה ארצית לתוכניות לשיוויון בין המינים במשרד החינוך וראש תחום חינוך בנציבות הדורות הבאים בכנסת.

[email protected] 


דנה רהב, רכזת קהילות משלמות

דנה מרכזת את פעילות הקהילות המשתתפות בתכניות בתשלום – רשויות מקומיות ואזוריות וארגונים המפעילים מעונות יום. דנה אחראית על התקשרויות עם קהילות חדשות וותיקות ופיתוח שותפויות חדשות. לדנה תואר ראשון במדעי המדינה מהאוניברסיטה העברית ותואר שני במינהל ומדיניות ציבורית מאוניברסיטת תל אביב.

[email protected]  / טל' ישיר  / 03-5413848 / טל' נייד: 052-6288848


נילי גרדין, אחראית נתונים והפצה

נילי אחראית על נושא הנתונים של כל המשתתפים בתכניות ועל תיאום וביצוע ההפצה לתכניות. נילי הנה עורכת טקסט במקצועה ובעלת תואר ראשון בתקשורת מהאוניברסיטה הפתוחה.

[email protected]  / טל' ישיר 03-5413842


דנה פרקש, מנהלת תחום IT 

 

[email protected]   /  טל' ישיר 03-5413846


יערה צינמון-רוזי, מנהלת משרד ותחום מדיה דיגיטלית 

יערה מנהלת המשרד אחראית גם על תחום המדיה הדיגיטלית של תוכניות הקרן: ניהול אתרי האינטרנט של הקרן, רשתות חברתיות, עלוני מידע וכד'.

יערה הינה מעצבת גרפית במקצועה ובעלת עסק עצמאי.

[email protected]   /  טל' ישיר 03-5413841


יערה חוצן, ראש צוות שירות לקוחות 


נעמה פריד, שירות לקוחות 

נעמה אחראית על קטלוג הספרים של ספריית פיג'מה ומרכזת פניות מסופרים המציעים ספרים לספרייה. כמו כן נותנת מענה ללקוחות וטיפול בפניות שונות.

למדה דפוס וגרפיקה במכללת הדסה בירושלים. עוסקת בתחום הספרים מזה 18 שנה. הייתה מנהלת הפקה בהוצאת כתר ובעלת עסק לעימוד ספרים.

[email protected]  /   טל' ישיר 03-5413805


לילך קורן, שירות לקוחות

לילך מטפלת במענה ללקוחות ושותפה לתפעול השוטף של התכנית. לילך בעלת תואר ראשון מהאוניברסיטה העברית במדע המדינה וחינוך. לילך עסקה שנים בתחום החינוך הבלתי פורמלי ועבדה עם ילדים במסגרות שונות ועם נוער בסיכון.

[email protected]  / טל' ישיר 03-9103123


ויקי צוקרמן, מנהלת חשבונות

בתחום הנהלת חשבונות למעלה מ-15 שנה.

עבדה בחברות גדולות בתחום ספקים, לקוחות, ביצוע תשלומים, הכנת דוחות ממוחשבים.

[email protected] / טל' ישיר 03-5413802


 

יעוץ חיצוני:

נעמה אבידן, פיתוח תוכן וכתיבה
נעמה שותפה בשנתיים האחרונות לכתיבת ההצעות להורים ולגננות. נעמה בעלת תואר ראשון בהיסטוריה של עם ישראל ותואר שני במחשבת ישראל והיא כותבת תוכניות לימודיות במסגרות שונות. [email protected]

חלבלוב, פיתוח תוכן ועיצוב גרפי
אירית חוסחאלק וטלי הרדאבל, כותבות, עורכות ומעצבות את מגזין הילדים חלבלובון המעניק לילדים אפשרות מעשית לזמן נייר, במקום זמן מסך. [email protected]

שינוי גודל גופנים
ניגודיות